3D lashes - nadrábanie a predlžovanie rias

Nový spôsob predlžovania a zahusťovania mihalníc (tzv. technika 3D absolútne novou a jedinečnou metódou)
Oproti klasickým snopčekovým mihalniciam sa dá dosiahnuť oveľa prirodzenejší efekt s podstatne dlhšou životnosťou. Jednotlivé riasy tenulinké ako vlások sa aplikujú špeciálnym lepidlom na vlastné riasy. Prilepenie vôbec nie je viditeľné, oko sa opticky zväčší a rozjasní. Riasy sú krásne tvarované, aplikujú sa v rôznych dĺžkach , majú prirodzené zaoblenie a sú veľmi jemné aj na dotyk. Pôsobia úplne prirodzene, absolútne nie sú viditeľné spoje.

Aby sa mohlo prispôsobiť individualite každej klientky a k dosiahnutiu plastického tvaru , používame riasy rôznej dĺžky. (6-15 mm.)

Vlastné riasy tiež majú svoj životný cyklus – je to dané individuálnymi rozdielmi 60-90 dní. Vlastné riasy sa periodicky obnovujú, v danom cykle vypadávajú a namiesto vypadnutých rias vyrastajú nové. Ideálne je po prvej aplikácií ( ktorá je finančne najnáročnejšia) pravidelne je chodiť na doplňovanie každé 3 týždne, aby sa v takomto intervale doplnili vypadnuté riasy.

Prvá aplikácia ktorá aj časovo najnáročnejšia trvá od 90-180minút – podľa typu aplikácie 

Na čo treba dávať pozor po aplikácii  rias?

Najdôležitejších je prvých 24 hod. Je dobré, ak prvých 24 hodín riasy nie sú v kontakte s vodou alebo parou, nedoporučuje sa v prvý deň návšteva solária a sauny. Po 24-48 hodín sa môže pokračovať v bežných aktivitách telocvičňa, sauna, plaváreň...

Ako dlho vydržia aplikované riasy?                                    pred                             po

Záleží od cyklu obnovy rias – podľa toho Lash Be Long riasy vydržia v v priemere 60-90dní


Môžu predĺžené riasy poškodiť vlastné riasy?

Vôbec nie, nakoľko sú aplikované na jednotlivé riasy veľmi špeciálnym lepidlom. Naopak, LASH BE LONG chránia vlastné riasy. Preto môžu byť aplikované aj dlhodobo, môže sa vykonávať pravidelné doplňovanie – vďaka tomu riasy sú stále krásne, upravené prirodzené. Metóda je úplne bezbolestná
 

             

                                    
 

©Copyright 2005; Created by Pavol Červenka; Webové stránky spĺňajú štandardy HTML 4.01 a CSS 2 organizácie W3C.